162 переглядiв

Весняний семінар про Пласт «КВДЧ 172» в Ізюмській ОТГ

IMG_2029

Цими вихідними у приміщенні Молодіжного центру пройшов семінар для батьків та майбутніх вихованців «КВДЧ 172». Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства – це вишкіл прихильників організації, які хочуть підкорити одну зі сходинок у здобутті дійсного членства, а також учасників з громади, які ще не подали заяви до Пласту, але бажають ознайомитись з організацією для подальшої праці та самовиховання в ній.

Програма вишколу розрахована як на волонтерів з громади, так і на пластунів та має на меті донести інформацію про Пласт і скаутський рух, можливості власного саморозвитку, подорожі, проєкти та про те, як водночас можна бути корисним і займатися улюбленою справою.

На заході представники місцевої громади, серед яких були освітяни, батьки ізюмських пластунів та небайдужі громадяни, ознайомилися з особливостями пластового (скаутського) руху, з його методикою самовиховання та структурою, дізналися як працювати з молоддю, почули корисну інформацію про різні соціальні, спортивні, мистецькі та інші проєкти.

Всі учасники, які провели уік-енд у пластовому товаристві, отримали корисну інформацію, позитивні емоції та наголосили на тому, що подібні заходи необхідні для нашої громади.