378 переглядiв

Видатний художник Гамлет Зінківський завершив роботу в Ізюмі

3

В рамках фестивалю «Дорога на Схід» наше місто відвідав видатний харківський художник Гамлет Зінківський. Митець представляв Україну на Венеціанському бієнале, регулярно проводить авторські виставки в Україні, зокрема у Пінчук арт-центрі та закордоном. В творчості Гамлет спеціалізується на стріт-арті міського простору. В Ізюмі ж Гамлет залишив 8 арт-об’єктів, які розташувались територією всього міста, зокрема на вулицях Покровській та Соборній, пл.Джона Леннона, центральному міському парку та на в’їзді Ювілейному.

По завершенню роботи Гамлет Зінківський відвідав Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В. Сібільова, куди передав один з ескізів арт-об’єкту, який розташувався на вул.Соборній.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради вдячне громадянам та організаціям, які надали матеріальну допомогу у створенні арт-об’єктів авторства Гамлета Зінківського:

Благодійному фонду Сергія Жадана, Володимиру Мацокіну, Косметичній компанії «Юнайс», мережі аптек «Олімп», ПП Олексію Абрамову, Валерію Марченко, Артему Єрдаларяну, Ярославу Вишнякову, Юрію Брилю, Піцерії «Старе Місто», Олегу Бондарєву, Віті Нікітченко та Стрельнику Максиму.

Окрема подяка висловлюється Комунальному житловому ремонтно-експлуатаційому підприємству-1, Комунальному підприємству «Благоустрій міста Ізюма» та Ізюмському комунальному підприємству теплових мереж.