Офіційний сайт міста Ізюм

238 переглядiв

Відбулась остання в 2017 році нарада міського голови

       IMG_0171

       21 листопада відбулась службова нарада під головуванням Ізюмського міського голови Валерія Марченка з керівниками підприємств, організацій, установ міста, начальниками управлінь міської ради, відділів апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, головами квартальних комітетів та головами ОСББ.

       Перед початком роботи Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав Почесного громадянина міста Ізюм Григоренка Миколу Івановича з ювілеєм — 80-річчям. Також привітав присутніх з Днем Гідності та Свободи, побажав миру на українській землі та запропонував вшанувати загиблих героїв хвилиною мовчання.

       Далі були розглянуті усі питання порядку денного, після чого Валерій Віталійович запросив присутніх на звіт Ізюмського міського голови про результати роботи за 2017 рік, який відбудеться 1 грудня о 16-00 в Міському палаці культури.

       Наприкінці відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на честь вшанування пам’яті загиблих під час революції гідності та в зоні АТО.

       1.Про підготовку до зимового періоду.

       Доповідач: Бриль Юрій Олександрович – директор КП «Благоустрій міста Ізюма».

       2.Про відкриття першої черги Букінського водогону та ситуацію на водоочисних спорудах міста Ізюм.

       Доповідач: Зубко Михайло Ананійович – директор Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства.

       3.Про підсумки проведення у 2017 році обласного конкурсу мини-проектів «Разом в майбутнє» та інформацію по проведенню конкурсу мини-проектів у 2018 році.

       Доповідач: Заранек Алла Станіславівна – начальник управління економіки та інвестицій апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

        4.Про святкові та визначні дати у період листопад-січень 2017-2018 роки.

        Доповідач: Яснова Олена Іванівна – начальник управління культури Ізюмської міської ради.

       5.Про спортивні досягнення ізюмчан за ІІ півріччя 2017 року.

Доповідач: : Вишняков Ярослав Євгенович – начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

       6.Про впровадження грантових проектів в закладах освіти міста Ізюм.

Доповідач: Безкоровайний Олексій Вікторович – заступник начальника управління освіти Ізюмської міської ради.