230 переглядiв

Відбулася перша робоча зустріч щодо подальших кроків у діяльності Ізюмської міської ОТГ

01

На початку червня завершилося остаточне добровільне приєднання сіл Кам’янської сільської ради до міста обласного значення Ізюм. На теренах Харківщини з’явилася Ізюмська міська об’єднана територіальна громада, яка є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися. Розпочався процес реорганізації та передачі соціально важливих об’єктів на баланс новоствореної ОТГ.
Тож, аби розробити відповідну стратегію цього етапу, наприкінці минулого тижня у Будинку культури на території Кам’янського старостинського округу відбулася робоча зустріч керівництва міста Ізюм, начальників відповідних управлінь Ізюмської міської ради та Ізюмської районної державної адміністрації з виконуючою обов’язки старости та директорами установ Кам’янського старостинського округу.
Йшлося про конкретні заходи щодо оперативної передачі та прийняття на баланс ОТГ об’єктів освіти, культури, соціальної сфери та завдання по забезпеченню отримання належних і своєчасних послуг у медичній, комунальній, фізкультурно-оздоровчій, спортивній сфера та сучасних  адміністративних послуг.
Ізюмський міський голова Валерій Марченко наголосив на тому, що усі керівники повинні усвідомлювати відповідальність за виваженість, своєчасність прийнятих рішень перед громадою. Тож всі процедури перехідного етапу повинні відбуватися злагоджено та чітко, аби жителі приєднаних сіл не відчували дискомфорту та незручностей. В першу чергу, це стосується освіти та соціального захисту: до початку вересня Кам’янський навчально-виховний комплекс повинен бути підпорядкований Ізюмській міській раді, а субсидіанти Кам’янського старостинського округу не стикалися з проблемами отримання коштів на оплату житлово-комунальних послуг. Також зазначалося, що всі процеси перетворення мають бути закінчені до жовтня цього року, коли розпочнеться формування бюджету та закладення коштів на 2020 рік.
Присутні обговорили шляхи вирішення проблемних питань, які можуть виникнути у ході реорганізації, та узгодили подальший план дій.
Наприкінці зустрічі оглянули приміщення освітньої та соціально-культурної інфраструктури Кам’янського старостинського округу.

Електронна платформа Громадський бюджет