733 переглядiв

Відбулось перше засідання сесії новообраної Ізюмської міської ради VIII скликання

ISO06678

1 грудня в Ізюмі у великій залі засідань з дотриманням карантинних вимог відбулася перша сесія Ізюмської міської ради VIIІ скликання.

Сесію відкрила голова Ізюмської міської територіальної виборчої комісії Майя Шестірко, яка оголосила присутнім підсумки виборів Ізюмського міського голови та депутатів Ізюмської міської ради Харківської області. За результатами виборів Ізюмським міським головою обрано Валерія Віталійовича Марченка. До Ізюмської міської ради VIIІ скликання увійшли 34 депутата від 4 політичних партій. На першій сесії з них були присутні 33.

Після прийняття присяги та отримання посвідчення Валерій Віталійович подякував ізюмчанам за підтримку: “Дякую, що ви оцінили мою працю так високо і вдруге довірили мені очолити Ізюмську громаду. Це надихає мене ще більше працювати на розвиток рідного Ізюма та нашої громади”. Міський голова звернувся і до новообраних депутатів з пропозицією об’єднати зусилля для реалізації спільних інтересів та задумів, аби разом плідно працювати на благо жителів Ізюмської громади, втілювати кращі ідеї та прагнення.

Далі голова Ізюмської міської ТВК запросила міського голову до президії для подальшого проведення сесійного засідання.

Новообрані депутати склали присягу і їм було вручено посвідчення для виконання своїх депутатських повноважень.

Після урочистої частини Ізюмський міський голова Валерій Марченко відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання. На жаль, частина депутатів Ізюмської міської ради у кількості 15 осіб залишила залу, обґрунтовуючи цей вчинок тим, що на їх думку продовження сесійного засідання порушує чинне законодавство. Але на подальший хід пленарного засідання це не вплинуло, оскільки більшість депутатів була налаштована працювати конструктивно та плідно.

До порядку денного першого пленарного засідання було включено організаційні питання, серед яких: затвердження Регламенту Ізюмської міської ради VIII скликання, Положення про постійні  комісії Ізюмської міської ради VIII скликання, про обрання постійних комісій Ізюмської міської ради VIII скликання,  утворення Левківського та Бригадирівського старостинських округів, призначення старост старостинських округів, які увійшли до складу Ізюмської міської ОТГ, затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради, затвердження заступників міського голови, обрання секретаря Ізюмської міської ради VIII скликання.

Всі питання порядку денного були розглянуті та ухвалені. Лише через недостатню кількість голосів не вдалося затвердити Регламент Ізюмської міської ради VIII скликання (потрібно 2/3 голосів від загальної кількості депутатів, тому 19 голосів депутатів, які залишилися, не вистачило). Згідно чинного законодавства України, в такому випадку депутати працюватимуть за Регламентом Ізюмської міської ради VII скликання.

Шляхом таємного голосування секретарем Ізюмської міської ради обраний Костянтин Євгенович Петров. У своїй промові він звернувся до повного складу депутатського корпусу та закликав їх об’єднатись навколо вирішення питань життєдіяльності Ізюмської громади, а не заради блокування роботи сесії.

Заступниками Ізюмського міського голови знову ухвалено Михайла Олександровича Іщука, Володимира Володимировича Мацокіна.

Старостами Кам’янського старостинського округу затверджено Людмилу Серіївну Задніпровську, Левківського старостинського округу – Миколу Григоровича Протопопа, Бригадирівського старостинського округу – Володимира Миколайовича Жернового.

На наступній сесії будуть внесені зміни до депутатського складу Ізюмської міської ради VIII скликання через обрання деяких депутатів старостами старостинських округів та членами виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет