138 переглядiв

Відбувся творчий звіт учнів та викладачів Ізюмської дитячої музичної школи

1

15 травня святкова зала  КДК «Спартак» зібрала величезну кількість гостей, серед яких- батьки та  друзі вихованців закладу та поціновувачі музичного мистецтва.

У концертній програмі звучали твори світової класики, сучасна музика у виконанні солістів, гітаристів, скрипалів, баяністів. Яскраво прозвучали ансамблі шумових та   духових інструментів. Свої таланти також продемонстрували юні піаністи, акордеоністи та  вокалісти.

Дуже тепло глядачі приймали наймолодших виконавців, які уже є лауреатами обласних та міжнародних конкурсів.

Завітала на свято музики і колишня учениця школи Ангеліна Фурсал, студентка ІІ курсу вокального відділення Харківського музичного училища ім. Бориса Лятошинського,  яка виконала “Аве Марія“ Джуліо Каччині .

Привітав колектив музичної школи та усіх учасників творчого звіту Ізюмський міський голова Валерій Марченко. У привітальному слові він відзначив високий рівень виконавської майстерності юних артистів та їх наставників. Також зацважив, що міська влада завжди підтримує школу в межах фінансових можливостей, тому окрема подяка прозвучала батькам учнів за їх розуміння та підтримку школи.

 Виступила перед присутніми і начальник управління культури Олена Яснова.

Завершився творчий захід традиційним «Гімном музиці».

Тож музична школа успішно  підвела підсумки річної роботи, вкотре засвідчуючи надзвичайний талант та високу виконавчу майстерність своїх учнів, а також високий професіоналізм педагогів.

Електронна платформа Громадський бюджет