94 переглядiв

Відеопривітання від ізюмчан сподобалося жителям Тукумса

01

Вже багато років триває тісна дружба між Ізюмом та містами Тукумс (Латвія), Хоні (Грузія), Андрихув (Польща).  За цей час між містами-побратимами зав’язалася тісна співпраця в економічній, освітній, культурній сферах. Майже щороку відбувався й двосторонній обмін делегаціями.

Традиційно у День міста ми приймали в Ізюмі представників дружніх міст. У свою чергу, делегація Ізюмської громади була запрошена на такі ж святкування у міста-побратими. На жаль, цього року через коронавірусну пандемію всі урочисті святкування та обміни делегаціями були скасовані. Тож вітали друзів в онлайнрежимі.
Приємно, що такий крок не залишився поза увагою місцевої преси. Так, в газеті міста Тукумс “Tukumа ziņas” була надрукована замітка-подяка від тукумчан за оригінальне відопривітання від українців з Днем їхнього міста.
Нагадаємо, що всередині липня на офіційному сайті Ізюмської міської територіальної громади була розміщена інформація “Ізюмська громада вітає місто-побратим Тукумс (Латвія) зі святом – Днем міста” з відеопривітанням від керівництва міста, вихованців танцювальних колективів та спортсменів Ізюма (http://city-izyum.gov.ua/izyumska-gromada-vitaie-misto-pobrati/). Ролик сподобався жителям Тукумської громади і кореспонденти написали про це на шпальтах газети.
Ми дякуємо журналістам Тукумса і сподіваємося на скорішу зустріч.

Електронна платформа Громадський бюджет