Офіційний сайт міста Ізюм

94 переглядiв

«Відображення» Ольги Стародубцевої в Ізюмському краєзнавчому музеї

IMG_3277

 

       У п’ятницю, 3 березня, в Ізюмському краєзнавчому музеї імені М.В. Сібільова відкрилася  персональна виставки молодого талановитого митця, члена Національної спілки художників України Ольги Стародубцевої. Перші кроки до мистецтва Ольга   зробила у нашому місті. Вона навчалася в Ізюмській дитячій художній школі, закінчила Харківське художнє училище, Харківську академію дизайну та мистецтв. Брала участь у багатьох Всеукраїнських та міжнародних виставках. А цієї весни з роботами талановитого майстра живопису можуть ознайомитися ізюмчани та гості нашого міста.  Різноманітність жанрів, стилів та технік об’єднує естетика форм і образів,  індивідуальність світогляду,  що демонструє  багатогранність та універсальність митця. На виставці представлені академічний та абстрактний живопис, графіка і акварель.  Вперше ізюмчани мають можливість познайомитися з такими техніками як ліногравюра (спосіб гравірування на лінолеумі); ксілографія (гравюра на дереві); офорт (гравюра на металі); літографія (відбиток малюнку з каменю). 

       Поєднання традиційної академічної школи та сучасної ідеї гри світла та форми народжує унікальний неповторний творчий стиль.

       Ізюмчани та гості нашого міста мають можливість вирватися з метушні сьогодення та долучитися до мистецтва, багатогранного, натхненного, позитивного…

       Виставка “Відображення” працюватиме  до 30 квітня 2017 року.

 

Управління культури Ізюмської міської ради