1 251 переглядiв

Відтепер в Ізюмі адмінпослуги надаються на європейському рівні

MVT01441

У сучасному демократичному суспільстві комфорт та зручності для громади мають бути на першому місці. Завдяки державній політиці, спрямованій на покращення життя українців, процесу децентралізації та системній підтримці Президента України Петра Порошенка розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування, зростає рівень довіри до влади. Крім того, з’явилася моживість значно збільшити надходження до місцевих бюджетів, поліпшити фінансові можливості для відновлення та розбудови об’єктів соціальної інфраструктури міста за рахунок внутрішніх ресурсів, покращити надання послуг населенню.
30 січня 2019 року в Ізюмі за адресою: вул. Соборна,50, урочисто почав роботу новостворений «Центр надання адміністративних послуг». У тісній співпраці, завдяки турботі з боку держави, підтримці обласної влади, сприянню міської влади та допомоги міжнародних партнерів відтепер в нашому місті є сучасне приміщення площею 280 кв. м з комфортними умовами як для відвідувачів, так і для персоналу центру. Необхідне сучасне устаткування та програмне забезпечення створить новий імпульс до подальшого розвитку ізюмської громади.
На урочистостях були присутні керівництво міста, заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Данієлян, депутат Харківської облради Вісхан Ісламов та представники німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та міжнародної організації права розвитку (IDLO).
Зі словами вітання до присутніх звернулися заступник голови ХОДА Вадим Данієлян, Ізюмський міський голова Валерій Марченко та менеджер проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ Рене фон Прондцінскі.
Далі під оплески вони разом урочисто перерізали стрічку та запросили ізюмчан на екскурсію до приміщення Центру.
Зазначимо, що на сьогодні в установі працює 6 співробітників, для яких проведено низку тренінгів та освітніх поїздок для покращення якості надання послуг, і надається майже 90 найбільш необхідних адміністративних послуг у сфері реєстрації, будівництва, оформлення дозвільних документів, довідок (про склад сім’ї, відсутність запису про працевлаштування, нотаріальні), вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, соціальні послуги (пільги, допомоги), реєстрація нерухомості, послуги у сфері землекористування  тощо. Розроблено інформаційні та технологічні картки, які розміщені на рецепції. В подальшому плануються розширити спектр можливостей, зокрема, видавати біометричні паспорти.
Першим оцінити якість обслуговування мав можливість Ізюмський міський голова Валерій Марченко.
Регіональний представник «Всеукраїнської асоціація центрів надання адміністративних послуг» Ірина Синицька привітала Валерія Віталійовича зі значущою для міста подією та вручила йому посвідчення про те, що з жовтня минулого року «Центр надання адміністративних послуг міста Ізюм» є повноправним членом асоціації. Слід зазначити, що Ізюмський ЦНАП один серед перших в Україні надавав необхідні послуги тимчасово вимушеним переселенцям. За цей час установа зарекомендувала себе з гарного боку і це дало можливість доєднатися до асоціації. Така співпраця піде на користь ізюмській громаді, бо співробітники Ізюмського ЦНАПу будуть відстежувати та першими дізнаватися про новітні технології, постійно покращувати стандарти якості у наданні адмінпослуг. А також зможуть ділитися з іншими громадами досвідом у наданні сучасних та доступних послуг громадянам на місцевому рівні.
Якісні адміністративні послуги стануть ще більш доступними для мешканців нашої громади і завдяки «мобільному кейсу» – комплекту сучасної портативної техніки від наших європейських партнерів. Завдяки мобільному офісу мешканці віддалених територій, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, можуть отримати послуги не відвідуючи установи.
Будівництво такого об’єкту обійшлося недешево, але його користь громаді – безцінна. Загальна вартість виконаних робіт, які були реалізовані завдяки участі у проекті «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» компанії Німецьке Товариство Міжнародного Співробітництва (GIZ) ГмбХ, яка діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, a зокрема Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку, становить 1 млн. 530 тис. 670 грн. За рахунок коштів місцевого бюджету в 2018 році виконані роботи по облаштуванню прилеглої території та фасаду на суму 400 тис. грн. Загальна вартість переданих матеріальних цінностей та отриманого обладнання становить 1 млн. 057 тис. грн. Тобто, вартість новоствореного центру складає майже 3 млн. грн.
Відкриття сучасного «Центру надання адміністративних послуг» – це нова сторінка у житті нашої громади, це ще один крок до покращення добробуту та комфорту населення Ізюма.

 Прес-реліз Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

 

Електронна платформа Громадський бюджет