182 переглядiв

Відзначили 77-му річницю визволення міста Ізюм у Другій Світовій війні

0-02-0a-dd6c719a500e655ea66fc1e8357ea3f74b20b3a0eaccebd2e8ffaabd285a9672_facc0f22

5 лютого – священний день в історії нашого міста. Ця дата – символ гордості за тих, хто відстояв в роки Другої Світової війни свободу та світле майбутнє нашого народу.

З метою вшанування пам’яті визволителів, ветеранів Другої Світової війни, героїчного подвигу і жертовності Українського народу та належного відзначення 77-ї річниці визволення міста Ізюм у Другій Світовій війні, у місті відбулась низка тематичних заходів. Покладання квітів до пам’ятних знаків Другої Світової війни, уроки мужності для школярів, тематичні заходи у бібліотеках міста та інших закладах культури – все це довершив святковий концерт у Палаці молоді та підлітків «Залізничник», за участі творчих колективів міста.

Слід зазначити, що в церемонії покладання квітів до пам’ятників війни взяли участь керівництво міста, представники громадських організацій ветеранів, афганців, чорнобильців, небайдужі ізюмчани. Біля кожної пам’ятки згадували історію та  героїв війни.

Під час урочистої частини свята секретар Ізюмської міської ради  Артем Єрдаларян привітав усіх зі святом та побажав сил і здоров’я присутнім у залі ветеранам та зазначив, що міська влада завжди пам’ятатиме цей         подвиг і всіляко підтримуватиме ветеранів. Після чого вручив квіти та подарунки учасникам бойових дій – на знак вдячності нащадків за життя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів загиблих.

Концертні номери від творчих колективів та виконавців міста були наповнені позитивом – нагадуючи про те, що навіть після страшних часів обов’язково настає спокійне, щасливе життя.

Після концерту для ветеранів керівництво міста організувало святковий вечір, де за дружнім щедрим столом ветерани згадували юність, спілкувались, співали.

Тож свято визволення Ізюма пройшло для громади неабияк насичено та  урочисто.