Офіційний сайт міста Ізюм

1 238 переглядiв

Виконавчий комітет Ізюмської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Ізюм

eXEpuwU0IiPXrFFuCpjN.r695x430

 

Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС

з перевезення  пасажирів на автобусних маршрутах

 загального користування в м.Ізюм

що відбудуться 21 грудня 2018 року

 

Об’єкти конкурсу

№ об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

Кількість рейсів

Режим руху

Примітка

Кількість автобусів з урахування резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характерис-тикою

1

№1 Міський ПК – ІОМЗ

через вул. Першотравневу

8

 

від 37

 

62

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№6 Міський ПК –

вул. Аеродромна

через вул. Першотравневу

44

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№6/1 Міський ПК –

вул. Сонячна

через вул. Першотравневу

46

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

2

№2 Міський ПК – ІОМЗ через Піски

10

від 37

116

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№10 Міський ПК – ІОМЗ кільцевий нічний

8

Маршрутне таксі

 

№14 Міський ПК –

вул. Степова

10

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№7 Міський ПК –

вул. Партизанська

8

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

3

№5 Міський ПК – Хлібозавод через вул. Першотравневу

3

від 36

54

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

4

№4 Бізнес клуб –

вул. Комінтерна

4

 

від 37

20

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№13 Міський ПК – ІОМЗ через вул. Шкільну, Московську

24

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

№15 Міський ПК –

вул. Павлова

6

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

5

№8 Міський ПК –

пл. Революції через Піски

3

від 14

28

Маршрутне таксі, звичайний режим

 

Якщо у примітці не зазначена періодичність здійснення перевезень (сезонний, у визначені дні тижня, тощо), то об’єкт конкурсу обслуговується цілорічно, щоденно.

 

Згідно із ст. 45 Закону України ”Про автомобільний транспорт” (далі – Закон) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид перевезень, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону та наступним умовам:

– обов’язкове надання в якості конкурсної пропозиції на кожен об’єкт конкурсу, що містить міські маршрути, щонайменше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

– наявність у перевізника-претендента необхідної кількості резервного рухомого складу відповідної місткості згідно з підпунктом 4 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.08 №1081 (із змінами) (далі – Порядок);

– забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів;

– перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;

– забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;

– дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці;

– робота перевізника за договором з виконавчим комітетом Ізюмської міської ради;

– забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та до 50 відсотків — з 1 січня 2020 року;

– відповідність  рухомого складу технічним та екологічним показникам;

– вимоги до автобусів щодо класу та комфортності передбачені Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.07р. №285 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.07р. за №499/13766.

Організатор перевезень – виконавчий комітет Ізюмської міської ради, 64309, Харківська область, м. Ізюм, пл. Центральна, 1.

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів (у т.ч. інформації щодо розкладів та інтервалів руху на автобусних маршрутах), переліку та бланків документів для участі у конкурсі, можна звертатися до організатора перевезень або робочого органу.

Робочий орган – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», 61124, м. Харків, проспект Гагаріна, 127-а, кім. 205, 214, тел./факс 737-35-47, e-mail: oblavto_kh@ukr.net.

Плата за участь у конкурсі  на міському автобусному маршруті, на якому передбачається виконання: від одного до десяти рейсів на добу становить на діючий об’єкт конкурсу – 2337,70 грн. у т.ч. ПДВ – 389,62 грн., від одинадцяти до восьмидесяти рейсів на добу становить на діючий об’єкт конкурсу – 2532,50 грн. у т.ч. ПДВ – 422,08 грн., понад  восьмидесяти рейсів на добу становить на діючий об’єкт конкурсу – 2824,70 грн. у т.ч. ПДВ – 470,78 грн. Якщо в одному об’єкті конкурсу кілька маршрутів, плата встановлюється за кожен маршрут окремо.

Плата за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування перераховується за реквізитами: отримувач – філія „Харківавтотранссервіс” УДП «Укрінтеравтосервіс», код ЄДРПОУ 38085536, розрахунковий рахунок №26003001201789 в АКБ „ІНДУСТРІАЛБАНК” м. Запоріжжя, МФО 313849, платіжне доручення (квитанція) повинне бути з позначкою „Плата за участь у конкурсі 21 грудня 2018  року”.

Документи для участі в конкурсах подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою „№1” повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою „№2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Документи для участі у конкурсах приймаються до 06 грудня 2018 року включно за адресою: виконавчий комітет Ізюмської міської ради, 64309, Харківська область, м. Ізюм, пл. Центральна, 1. Режим роботи: з 8 до 17 години  щодня, крім суботи, неділі та святкових днів.

 Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 21 грудня 2018 року. Початок засідання об 13.00 годині за адресою: мала зала засідань на третьому поверсі адміністративної будівлі пл. Центральна, 1, м. Ізюм,  виконавчий комітет Ізюмської міської ради.