Офіційний сайт міста Ізюм

144 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги

 1

Дорогі ветерани! Шановні ізюмчани!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги, пам’яті й примирення!

У ці славетні дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом.

Світла пам’ять про ту страшну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Це те, що об’єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань, надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна шана і повага.
Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.
Від щирого серця бажаю всім краянам здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

 

Валерій Марченко,

Ізюмський міський голова