Офіційний сайт міста Ізюм

404 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з 337-ю річницею з дня заснування міста Ізюм

1

Шановні ізюмчани та гості Ізюма!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 337-ї річниці Дня міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багатий Ізюм, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Хочу сказати, що завдяки реформам, які започаткував Президент України Петро Порошенко кожне місто здобуло потенціал для реалізації багатьох важливих проектів. Спроможність громади самостійно вирішувати питання свого розвитку дозволить якнайшвидше та якнайкраще впорядкувати її життя.

А завдячуючи підтримці й розумінню з боку голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, вкладені у місцевий розвиток кошти, безумовно, покращать якість життя ізюмчан, бо є хорошою інвестицією в майбутнє нашого рідного Ізюма та України в цілому.

Ви бачите, як за останні три роки змінилося наше рідне місто, воно стало більш охайнішим, більш комфортнішим, більш сучаснішим. Приклад цьому – відремонтовані школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров’я, дороги та багато іншого.

Дякую кожному з вас, шановні земляки, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій Ізюма, покращення добробуту його жителів. Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста.

Від щирого серця вітаю всіх зі святом! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання, а всім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання!

З Днем народження, рідний Ізюме!

Валерій Марченко, Ізюмський міський голова