Офіційний сайт міста Ізюм

101 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем медичного працівника України

1

Шановні працівники медичних закладів міста Ізюм!

З нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною та цінувалися як особливий талант. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках – людські життя.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Дорогі медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію й віру.

Щиро бажаю вам і вашим родинам наснаги, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою

Валерій Марченко, Ізюмський міський голова