135 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем людей похилого віку

1_zhovtnya

Шановні ветерани та жителі Ізюма старшого покоління!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – це той нерозривний місток, який з’єднує покоління. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло, увагу, вдячність, а головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом та любов’ю.
Незважаючи на складну соціально-економічну та воєнно-політичну ситуацію в країні, нині робиться все можливе для реформування усіх сфер діяльності держави, від яких залежить її подальший розвиток та підвищення рівня життя людей, особливо представників старшого покоління. Президент України Петро Порошенко та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична повсякчас турбуються про те, щоб пенсіонери, ветерани війни, праці та військової служби відчували постійну підтримку з боку держави, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.
Дорогі наші ветерани та мешканці старшого покоління! У цей святковий день прийміть мою синівську вдячність за тяжку працю, героїчні подвиги та чесноти. Зичу кожному з вас доброго здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Нехай тривалим і щасливим буде ваш життєвий шлях.
Зі святом!

З повагою
Валерій Марченко, Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет