Офіційний сайт міста Ізюм

157 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем захисника України

2017-10-14

Дорогі земляки!

Насамперед хочу щиро привітати вас із величним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яке ми водночас відзначаємо і як День захисника України!
У літописі ратних подвигів українського народу було безліч битв, подій і дат, гідних стати святом. Проте, ще з козацьких часів саме свято Покрови обране нашим народом як день мужніх лицарів – українських козаків. Це – не просто державне свято, це – справді всенародне вшанування наших нескорених та відважних захисників.
Особливого звучання й драматизму набуває воно зараз, коли ми зі зброєю в руках відстоюємо на Сході нашої країни незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. За останні чотири роки завдяки здійсненню необхідних оборонних реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком, зусиллям української громади армія нашої держави відродилася і стала набагато потужнішою і сильнішою, а український воїн-захисник тепер є гарантом суспільної безпеки.
Сьогодні ми із болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги. Боротьба за незалежність України триває! Тож збережімо та примножимо славу наших мужніх героїв!
Шановні захисники України! Цього дня я бажаю вам міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні незабаром запанував довгоочікуваний мир!
Слава Україні! Слава її героям-захисникам!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.