87 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з 74-ою річницю визволення України від фашистських загарбників

24795b9d45550d61cc9f6bee7a09a629_M

Шановні ветерани та жителі міста Ізюма!

28 жовтня наша держава відзначає знаменну і незабутню дату – 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників. Значний проміжок часу відділяє нас від подій, коли мільйони наших співвітчизників у жорстокому вирі Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу та скорботи відвойовували мир і щасливе життя для майбутніх поколінь. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Цього дня ми низько вклоняємося та висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам війни, партизанам, працівникам тилу, всім, хто самовідданою боротьбою та працею наближав розгром ворога. Складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Згадуємо тих, чиє життя забрала та страшна, довга війна.

Шановні ветерани! Кожен з вас – це жива історія нашої держави. Ваші мужність, відвага, героїзм, нескореність духу є зразком для нащадків. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Пам’ятаючи, про ваш неоціненний та великий подвиг керівництво держави, обласна та міська влада повсякчас дбають про соціально-правовий захист ветеранів та учасників війни.

А нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям  міста здоров’я, добробуту, тепла, затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Слава Україні! Слава її героям-визволителям!

Валерій Марченко,

Ізюмський міський голова.