118 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня працівників соціальної сфери України

socialwork

Шановні працівники соціальної сфери Ізюма!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери нашого міста. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.
Нехай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служить людям, а свято надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини. Нехай зроблене вами добро множиться та повертається до вас сторицею! Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість та любов до людей.
З професійним святом!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет