100 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня Збройних сил України

9041-1200x800-2

Шановні військовослужбовці, захисники України!
Сердечно вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко й переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.
Сьогодні у відповідальний час для нашої країни, коли на її Сході тривають бойові дії, військовослужбовці Збройних сил України виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності нашої Батьківщини, захисниками всього українського народу. Низький уклін українським воїнам за те, що змогли подарувати можливість сотням міст, десяткам тисяч сіл і селищ можливість жити мирним життям.
Схиливши голови, з молитвою сьогодні згадуємо і тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати, як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу.
За останні чотири роки завдяки реформам Президента України Петра Порошенка, загальнонаціональній солідарності, мужності та патріотизму усього українського народу наша армія стала однією з найефективніших армій в Європі, армією нового покоління українців.
Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні! Слава Збройним силам України!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет