Офіційний сайт міста Ізюм

98 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем місцевого самоврядування

proba_22

Шановна громадо, службовці, ветерани законодавчих і виконавчих органів влади міста Ізюма!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, хто  дбає про розквіт і зростання міста.
Як показують результати роботи 2018 року, наше місто впевнено йде по шляху сталого розвитку. Завдяки реформі децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, нам вдалося суттєво збільшити доходи місцевого бюджету. Зростання обсягів наповнення доходної частини бюджету Ізюма дало можливість не тільки забезпечити поточне утримання установ бюджетної сфери, а й спрямувати значні кошти до бюджету розвитку. А розуміння і підтримка з боку обласної влади, і особисто Голови ХОДА Юлії Світличної, завжди надають нам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Я дякую всім, хто щиро доклав власних зусиль до розбудови Ізюма у 2018 році, і від усього серця бажаю міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розвитку міста.
Будьте завжди з ізюмчанами і любіть своє місто!

Валерій МАРЧЕНКО,
Ізюмський міський голова.