Офіційний сайт міста Ізюм

45 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня Соборності України

26907466_1545307295576558_6676089112133390246_n

Шановна громадо!

Закінчився зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівали добром і злагодою наші серця, вселяли надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.
І чи не символічним є те, що саме по завершенню цих величних свят відбулася значуща подія для всього українського народу – сто років тому, 22 січня 1919 року, дві суверенні українські держави об’єдналися в самостійну соборну державу.
Тож щиро вітаю всіх вас з Днем Соборності України!
У цей день ми по-особливому повинні задумуватись над істиною: наша країна не розділена, немає окремої Східної і Західної України, у нас єдина держава і ми – єдиний народ – українці! Ми – вільні і незалежні! Підтвердженням цієї істини стало і підписання Томосу. Нарешті, завдяки ініціативі та копіткій роботі Президента України Петра Порошенка, єдина українська православна церква отримала довгоочікувану грамоту про автокефалію. На цю значущу подію наша країна чекала понад триста років.
Тож нехай День Соборності України завжди нагадує кожному з нас про непомірну ціну, яку наш народ вимушений був заплатити за священну цілісність нашої держави.
Сьогодні ми знову схиляємо голови і вшановуємо тих, хто береже мир і спокій в нашому домі. Пам’ятаймо та шануймо всіх героїв.  
Впевнений, що День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття. У нас достатньо волі і сил, любові і витримки, щоб зберегти та примножити свої здобутки.
Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого краю – славного Ізюма та рідної  України!

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.