Офіційний сайт міста Ізюм

79 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

8 Березня_Ізюм

Дорогі ізюмчанки!
Щиро вітаю вас з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу все найдорожче: життя, любов, ніжність, турботу, натхнення і неповторність. Українські жінки завжди були відомі своєю вродою та мудрістю. Але в теперішні непрості часи, коли Україна бореться за свою цілісність та незалежність, ми дізнались і про вашу силу. Сьогодні українські жінки стали надійною опорою для батьків, братів, чоловіків та синів, які захищають кордони на Сході країни. На ваших плечах і турбота про родини, і хвилювання за захисників Батьківщини, і підтримка наших бійців, бо сьогодні, як ніколи, важко оберігати родинне вогнище та нести своїй країні мир. Ви – справжні Берегині для Героїв і всієї України.
Тож нехай цей день, любі жінки, увійде у вашу оселю з назвичайним ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першим теплим і лагідним сонячним промінням, що зігріває серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.
Зичу вам, чарівні ізюмчанки, доброго здоров’я, щедрої долі, шаленого кохання, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими паростками.

Зі святом, дорогі Берегині українського роду!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.