229 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди 338-ї річниці з Дня заснування міста Ізюм

Ізюм_6х3_2

Шановні ізюмчани та гості міста!
8 червня наша громада відзначає чудове свято – День міста, його 338-у річницю! У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Ізюм.

Вже традиційно, напередодні цього дня в житті нашого міста відбуваються значущі події. Минулого року ми урочисто відкрили нашу центральну площу. А цьогоріч хочу радо повідомити про те, що наша ізюмська громада зросла: до нас приєдналися села Кам’янської сільської ради і відтепер наше місто є центром Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади. Попереду ще багато роботи. Та я вірю – разом ми досягнемо вагомих результатів у поліпшенні життя людей та примножимо славу нашої землі. Тим більше, що планів на 2019 рік у нас багато. Продовжуємо брати участь у різних міжнародних та вітчизняних грантових проектах у освітній, культурній, спортивній та житлово-комунальній сферах. Найбільш масштабні серед них – реконструкція міського парку та будівництво нового плавального басейну. Для приєднаних до міста сіл також передбачається впровадження корисних для громади нововведень. І запорукою вагомих  успіхів стане наша самовіддана праця та велика любов до рідного краю.
Дорогі земляки! Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Хай квітне наш рідний Ізюм! Хай мир, добробут, злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас.

З Днем народження, рідне місто!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет