146 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди 77-ї річниці визволення міста Ізюм у Другій світовій війні

5 ЛЮТОГО

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

5 лютого 1943 року в запеклих боях Другої світової війни місто Ізюм було звільнено від окупації. На ізюмську землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя. І сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто зі зброєю в руках героїчно боронив край та самовіддано працював у тилу, тим, хто загинув, визволяючи рідний Ізюм від ворога. У пам’яті поколінь навіки залишаться патріотизм та мужність, які проявили наші земляки на фронтах тієї страшної війни. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями і нинішніми захисниками України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.
Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад непохитної волі та відданості.
У цей святковий день бажаю всім ізюмчанам здоров’я, добробуту, мирного неба, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай квітне і розвивається наш рідний Ізюм і нехай життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет