241 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем пам’яті та примирення та з Днем Перемоги

9 Травня_бигборд_кривая_печать

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві 75 років тому виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Сталося так, що цьогоріч через пандемію коронавірусу відзначення цих знаменних дат, звичне для нашої громади, не відбудеться. Через продовження карантину ми вимушені були скасувати проведення традиційних заходів – Маршу Пам’яті, святкового концерту та салюту. Сподіваємося, що і ветерани, і жителі нашої громади з розумінням поставляться до цього рішення. Бо важливим, не зважаючи на всі життєві реалії, назавжди в серцях кожного з нас залишається пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі, про те, як крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до Великої Перемоги. Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося її побачити. Сьогодні немає поряд і багатьох з тих, хто повернувшись в післявоєнну розруху, мужньо долав всі тяготи, відновлював зруйновані міста та селища.

Ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі.

Щиро бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, затишку, благополуччя та довголіття. А всім нам, дорогі земляки, завжди пам’ятати той неймовірний народний подвиг, бо саме пам’ять єднає нас сьогодні і дає сили захищати рідну землю.

Валерій Марченко,

Ізюмський міський голова.

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет