114 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка Міжнародним днем захисту дітей

den-zahistu-ditey-1024x760

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє нашої Ізюмської громади і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

На превеликий жаль через продовження карантинних обмежень, в цьому році ми не можемо відсвяткувати це чудове свято дітлахів усією громадою з традиційними іграми, конкурсами та подарунками. Та сподіваюсь, що цього святкового дня кожне дитяче серце по особливому відчує турботу, захист і любов рідних.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього.

Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Електронна платформа Громадський бюджет