300 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з 339-ю річницею з дня заснування міста Ізюм

изображение_viber_2020-06-12_14-44-46

Шановні жителі нашої Ізюмської міської ОТГ!

13 червня 2020 року ми всі планували відзначити День міста — найголовніше свято громади, яке об’єднує всіх нас. На жаль, виклики сьогодення не дали нам можливості традиційно відзначити цей день – карантин вніс зміни в наші плани. Та є надія, що  в вересні, коли минуть всі неприємні негаразди, ми всі зустрінемося на нашій яскравій Центральній площі і будемо святкувати День народження квітучого міста Ізюм. Міста, яке славиться талановитими, щирими, добрими й працездатними людьми. Міста, в якому прижилися культурні цінності різних народностей. І саме це вирізняє нас серед інших. Адже саме в нашому місті мирно живуть люди різних віросповідань і національностей, які поважають культуру й традиції всіх містян, збагачують її здобутками та надбаннями.

Усі досягнення, котрими багатий Ізюм, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Велика подяка тим, хто розбудовував наше місто, збагачує його історію та традиції, хто робить усе можливе для його процвітання.

У такий радісний день бажаємо всім вам міцного здоров’я на довгі роки, любові та достатку, сімейного затишку та успіхів у починаннях, мирного та світлого неба над головою.

І пам’ятайте: спільними зусиллями ми зробимо місто Ізюм процвітаючим, європейським містом.

З Днем народження, наш рідний Ізюме!

Електронна платформа Громадський бюджет