192 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

день незалежності 2020

Шановні жителі Ізюмської громади!
Вітаю вас з Днем Державного Прапора
та 29-ю річницею Незалежності України!

Це особливі свята для кожного з нас, бо нагадують про історичний шлях, який пройшов український народ до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення незалежної та процвітаючої держави. У ці дні ми по-особливому відчуваємо дух патріотизму.  Наші серця сповнені гордістю за рідну державу, рідне місто, рідний край. А всі зусилля спрямовані аби зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.
Протягом останніх років міська влада постійно турбується про покращення дозвілля ізюмчан, про створення належних умов для корисного та цікавого проведення вільного часу і дорослих, і дітей.
Вже традиційним для Ізюмської громади стало відкриття до свят важливих інфраструктурних об’єктів. Цього року, дотримуючись даного жителям Ізюма слова та враховуючи їх численні побажання, розпочалися ремонтні роботи у міському парку. Ви бачите, що нині у його центральній частині оновлено тротуарні доріжки, встановлені нові ліхтарі та лавочки, упорядкована територія. А 24 серпня у День незалежності нашої держави відбудеться відкриття реконструйованого фонтану – справжньої окраси міського парку. Впевнений, що ізюмчани та гості нашого міста із задоволення будуть проводити тут свій вільний час.
Хочу запевнити, що і надалі пріоритетом у роботі міської влади залишатиметься створення комфортних умов для жителів громади.
Тож шановні ізюмчани! Бажаю усім нам миру та достатку! І вітаю всіх зі святами!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет