191 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем міста

День міста _2020_бігборд_2

Шановні жителі Ізюмської громади!

Цього року Ізюм відзначає 339-у річницю свого заснування. На жаль, через коронаврусну пандемію святкування цієї дати з червня довелося перенести на перший місяць осені. Це рішення було прийняте не випадково – 21 вересня 1781 року  офіційно був затверджений герб нашого міста. Відтоді соковиті грона винограду, зображені на ньому, завжди були символами достатку та процвітання Ізюма.
Усі досягнення, якими багате наше рідне місто, складаються з щоденної кропіткої праці, знань і талантів кожного з його жителів. Разом ми розвиваємося, створюємо комфортні умови для життя, із року в рік прагнемо набувати європейського вигляду. Дякую кожному з вас, шановні земляки, за всі добрі справи, наміри та починання. Лише згуртовано ми подолаємо тимчасові негаразди, здійснимо всі задуми та досягнемо мрій!
Центральна міська лікарня, школи, гімназії та дитячі садочки, заклади культури та спорту, центральна площа, міський парк – це лише частина інфраструктурних об’єктів, які вдалося змінити на краще за останні роки. Ремонтуються дороги та тротуари, модернізоване вуличне освітлення, безпечні та чисті вулиці – роботи з благоустрою триватимуть й надалі. Будемо продовжувати розбудовувати Ізюм і робити його красивішим, затишнішим, комфортнішим – таким, яким повинен бути наш рідний дім. І тому впевнено можу сказати – Ізюм крокує в майбутнє!

З нагоди Дня міста вітаю всіх зі святом та бажаю мирного неба, спокою, злагоди та добробуту.
Зі святом, рідний Ізюме!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.