88 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем працівників освіти

осв

Дорога освітянська родино!
Із приходом золотоcяйного жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке дарує змогу висловити найщирішу вдячність та глибоку шану до наших освітян!
Своїми здобутками ви вносите визначальний внесок у розвиток  нашої громади та закладаєте фундамент майбутнього Української Держави, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
Більшості з нас відома теза “шкільна освіта – інвестиції в майбутнє”. Тому ми, міська влада, в свою чергу робимо все можливе, аби були створені всі умови для вашої неоціненної праці, для  навчання і виховання дітей.  Спільними зусиллями, разом з вами, ми за ці роки реалізували нашу мету – створили належні умови для освітнього процесу в Ізюмській громаді. Майже в кожному закладі освіти ми оновили матеріально-технічну базу, зробили капітальні та поточні ремонти, утеплили приміщення, замінили вікна та двері, забезпечили інклюзивною освітою тих дітей, хто цього потребує. Таким чином ми сформували спроможну мережу закладів освіти, осучаснили освітнє середовище для всіх учасників цього надзвичайно важливого процесу.  І ми не маємо наміру зупинятися. Попереду ще багато планів, ще багато роботи.   Особливо тоді, коли вже в цьому місяці наша громада стане ще більшою, приєднавши до себе Бригадирівську та Левківську сільські ради.
Зараз я можу з впевненістю сказати – ваша професія – найважливіша, і ми маємо всі підстави пишатися вашими досягненнями в освіті.
Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Завдяки вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю.
 Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
В день вашого професійного свята бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! 

Електронна платформа Громадський бюджет