77 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем художника України

z-dnem-hudozhnika-AkY

Шановні майстри художнього мистецтва, митці, шанувальники!  Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем художника України!

Символічно, що саме осінню відзначається це свято, коли не тільки ваші полотна, але й все навкруги, наповнюється яскравими барвами.

Твори митців збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства. А це є важливої складової нашої культури, нашого світогляду, нашого менталітету.

Висловлюю щирі слова вдячності майстрам образотворчого, декоративного мистецтва всієї нашої Ізюмської громади за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі, невтомний творчий пошук і талант, за те, що піднімаєте гідність і збагачуєте традиції нашої рідної землі.

Щиросердно бажаю вам невичерпної творчої наснаги, цікавих ідей, щастя, нових здобутків, здоров’я і добра. Продовжуйте малювати неповторні полотна та вносити яскраві барви в життя нашої громади, нашої України! І нехай не перерветься ця тоненька ниточка почуття прекрасного і з-під вашого пензля завжди  будуть народжуватися талановиті чудові роботи!

А ми, міська влада, в свою чергу продовжуватимемо створювати для розвитку вашого таланту, для натхнення, для роботи з прекрасним усі необхідні для цього комфортні умови.