49 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня Збройних Сил України

unnamed

Шановні військовослужбовці, захисники, ветерани військової служби України!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Це свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною незалежною державою.

Нині ми пишаємося своїм військом і довіряємо йому. Адже відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах. Мужність, честь, сила, відвага – саме ці риси притаманні тим, хто сьогодні служить у лавах Збройних Сил України, хто стоїть на сторожі суверенітету держави, хто кожного дня захищає нас і навіть у своє професійне свято перебуває на бойовому посту. Ми вдячні вам за ваш ратний подвиг!

Цього дня схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлю повагу та вдячність українським воїнам за мужність, звитягу та патріотизм! Бажаю вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

 

Електронна платформа Громадський бюджет