Офіційний сайт міста Ізюм

265 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем місцевого самоврядування в Україні

1 002

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і відповідальність є гідним внеском у розвиток нашого міста та нашої держави.

Спасибі вам, дорогі колеги, за вміле надання якісних послуг ізюмчанам, за організацію роботи житлово – комунального господарства, благоустрою міста, розвитку соціальної сфери.        

Особливо хочу відзначити фахівців, які в цьому році вперше прийшли на службу в органи місцевого самоврядування,  а також наших молодих спеціалістів, які вже встигли показати позитивні результати своєї роботи та значне професійне зростання.

В цьому році багато чого змінилося, ми впровадили нові механізми управління і взаємодії в структурних підрозділах, тому багатьом працівникам довелося перестроюватися і адаптуватися до нового темпу роботи.

Та це лише початок і ми продовжимо рух в цьому напрямку.

 Також, хочу висловити слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі на службі ізюмчанам. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади міста Ізюм, невичерпної енергії, терпіння, взаєморозуміння та успіхів в нелегкій справі.

Зі святом вас!

 

З повагою,

ізюмський міський голова Валерій Марченко