Офіційний сайт міста Ізюм

245 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови з Днем Гідності та Свободи

4367567

Шановні ізюмчани!

Щиросердно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

         Пройшло вже три роки, як події  на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І ми сьогодні в скорботі і з великою  вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, їх  велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян,  завдяки яким змінено хід історії нашої держави, тих, хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО у боротьбі   за правду, свободу, незалежність своєї держави — за нашу єдину Україну.   

         Вірю, що подвиг Героїв Небесної сотні та тих, хто віддав життя на Сході нашої країни, житиме віками у наших серцях. Це люди, які ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
         Щиро дякую кожному з вас, дорогі ізюмчани, за те, що ви патріоти, за те, що ви любите свою державу, своє рідне місто.

            Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках ізюмчан, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

         Слава Україні!

 

         З повагою,

         Ізюмський міський голова Валерій Марченко