189 переглядiв

Військова служба за контрактом

Ppt0000002

Ізюмський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України чоловіків віком від 18 до 60 років та жінок віком від 18 до 50 років.

Умови прийому на військову службу за контрактом:

 • придатність до військової служби за станом здоров’я;
 • відсутність тяжких злочинів та непогашеної судимості;
 • наявність освіти – не нижче базової загальної середньої.

Держава гарантує:

 1. Стабільне грошове забезпечення від 7 000,00 грн. в залежності від займаної посади, військового звання та вислуги років.
 2. Щорічну основну відпустку від 30 до 45 діб у залежності від вислуги років із збереженням грошового забезпечення та з виплатою грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
 3. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
 4. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах Міністерства оборони України.
 5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом у пунктах постійної дислокації частин безкоштовними обідами у робочі дні.
 6. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
 7. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
 8. Соціальна та правова захищеність військовослужбовців та членів їх сімей згідно закону України “Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей”.
 9. Для учасників антитерористичної операції надається статус учасника бойових дій та додаткові соціальні та правові пільги.

 

Для отримання більш повної інформації про порядок проходження військової служби за контрактом та з питань оформлення необхідних документів звертайтесь до Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою:

м.Ізюм. вул. Старопоштова,37

телефон чергового Ізюмського ОМВК: (05743) 2-10-47 або 

063-948-64-79

телефон відповідальної особи за контракт:

099-962-69-89  Сапєта Юрій Олександрович

Електронна платформа Громадський бюджет