Офіційний сайт міста Ізюм

173 переглядiв

Військові із зони АТО привітали жінок-медиків зі святом та подякували за врятовані життя

 

 cu-uY_Z-ojk

          Напередодні свята 8 Березня  у кінотеатрі «Спартак» жінок-медиків м. Ізюма привітав духовий оркестр 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

       Зі вступним словом виступив начальник штабу бригади, підполковник Олег Анатолійович Петрик. Він подякував медичним працівникам Ізюмщини за високий професіоналізм, тепле ставлення до бійців бригади, які беруть участь в АТО та звертаються за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я м. Ізюма. Вітаючи жінок зі святом 8-го Березня, Олег Анатолійович побажав міцного здоров’я, подальшого професійного зростання та мирного неба над головою.

       Після того протягом години ізюмське медичне жіноцтво вітали ведучі, солісти та виконавці оркестру під керівництвом начальника оркестру, військового диригента старшого лейтенанта  Сочкова Євгена Олександровича . Пролунали попурі з українських естрадних мелодій, популярні іноземні композиції, святкові пісні. Під час виконання  пісні «Заспіваймо пісню за Україну!» зал аплодував стоячи.

       На завершення концерту О.А. Петрик ще раз привітав жінок зі святом та передав від командування та особового складу 27-ї бригади прапор з шевроном бригади, почесну грамоту для колективу Ізюмської центральної міської лікарні та пам’ятні сувеніри, виготовлені руками бійців бригади.

   Зі словом у відповідь  виступила заступник головного лікаря Ізюмської ЦМЛ з медичного обслуговування населення Пишняк Надія Павлівна. Вона подякувала за вітання, побажала військовослужбовцям 27-ї бригади здоров’я, творчої наснаги та перемоги, висловила сподівання на те, що ця творча зустріч стане початком нової традиції.

     Після того, як пролунала заключна композиція, зал тривалими оплесками не відпускав артистів, наполягаючи на виконанні «на біс». І оркестранти, хоч і були втомлені раннім підйомом, далекою дорогою та годинним виступом, все ж не змогли відмовити ізюмчанкам.