213 переглядiв

Впровадження заходів енергозбереження скоротить щомісячні рахунки за опалення

26 липня у КДК “Спартак”експерти міжнародного проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» розповіли ізюмчанам про те, як зменшити витрати на опалення житлового будинку. Учасниками семінару стали представники ОСББ,  ініціативні групи зі створення ОСББ, ОСББ, які наразі в процесі державної реєстрації.

Під час семінару представник IFC у Харківській області Олег Масленніков розповів учасникам про економічну доцільність впровадження енергозберігаючих заходів в

1 014

багатоквартирних будинках, особливо – в будинках ОСББ. Він навів конкретний приклад отримання кредиту ОСББ та його часткової компенсації в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності.  Олег Масленніков детально розклав розрахунок загальної та щомісячної суми виплати по кредиту на різний строк кредитування з врахуванням компенсаційної виплати від держави (розмір виплати, як правило, складає мінімум  40% з врахуванням пільгової категорії населення).

1 022      Фінансовий консультант проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Микола Ільїнов  ознайомив з принципом роботи програми кредитування на енергоефективні заходи з компенсацією від Держави та основними умовами кредитування.

Експерти відповіли на багаточисельні питання учасників семінару та провели експрес-розрахунок окупності проекту з термомодернізації. Також пообіцяли у разі необхідності консультувати представників ОСББ по телефону.1 019  1 030 1 014 1 015 1 017

Електронна платформа Громадський бюджет