80 переглядiв

Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2019»

 

Без названия

Мрієш провести 4 незабутні дні серед мальовничої природи у середовищі активної молоді? Тоді тобі неодмінно варто відвідати Всеукраїнську спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга-2019», яка відбуватиметься з 9 по 12 травня на Волині!

«Звитяга» – гра, яка з 2006 року виховує свідомих громадян, гуртує молодь навколо ідеї боротьби за українську державність та поглиблює знання про Українську повстанську армію.

 Коротко про теренову гру: учасники «Звитяги» об’єднуються у дві команди – сотні (від 100 до 200 осіб). На чолі кожної сотні стоїть сотенний. Основна цінність сотні – прапор, втрата якого означає поразку в грі. Мета – здобути прапор супротивника і зберегти свій до завершення гри. Для цього необхідно подолати цілу сотню протилежної команди. Саме тому у кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвана пов’язка означає смерть у грі.

Учасниками теренової гри можуть стати юнаки та дівчата віком від 16 до 28 років, за умови попередньої реєстрації та оформлення страхування. Захід відбудеться за підтримки Міністерства молоді та спорту України. На грі суворо заборонено нецензурну лексика, куріння та алкоголь. 

Організатори заходу: ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Реєстрація на теренову гру «Звитяг-2019»

Реєстрація триває до 3 травня 2019 року.

 

Електронна платформа Громадський бюджет