Офіційний сайт міста Ізюм

225 переглядiв

Як оздоровлюються і відпочивають діти у «Байдиківці»

DSC00920

         Запитайте у будь-якої дитини:  яка пора року найулюбленіша? – і переважна більшість відповість,  що це – літо. Нарешті настав час довгоочікуваних літніх канікул. Батьки водночас замислились: «Як і де оздоровити дитину?».  Кожен починає згадувати своє дитинство, коли батьки відправляли у табір. Скільки теплих спогадів! Це час, коли ми дорослішаємо серед однолітків, вперше покидаємо батьків, вперше закохуємося …. Гарною можливістю є дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Байдиківка».

         Під час першої зміни, з 20 червня по 10 липня, у закладі відпочивало  153  дітей. Організовано з центральної площі міста діти від’їжджали у табір, батьки їх з хвилюванням проводжали, а в таборі вже чекали турботливі вихователі. І ось діти гамірливою юрбою зібралися на естраді: формування загонів за віком, знайомство з вихователями, облаштування у корпусі та кімнаті.

         Звичайно ж, готового рецепту  на 100% успішного відпочинку не існує, але вихователі переконані, що взаєморозуміння та гарний настрій – запорука успіху у вирішенні цієї задачі. Вся виховна робота у таборі спрямована на створення сприятливих  умов для зміцнення здоров’я та організацію дозвілля дітей  під час відпочинку, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу особистості, її індивідуальних особливостей, обдарованостей.

         Щоденний графік – дисциплінує! Ранкова зарядка під музику усім табором – об’єднує! Особливо з казкою від вихователів, що заряджає позитивом на весь день! Ранкова лінійка – план роботи на день. Особливо приємно іменинникам, яких вітав увесь табір. До їдальні всі разом – згуртовує! Чергування на КПП – привчає до відповідальності!

         Успішний виступ дитини та загону у заходах і конкурсах підвищує їх соціальну активність. Програма на табірну зміну насичена різноманітними спортивно-оздоровчими заходами та іграми, які сприяють активному відпочинку дітей. Вони приймають активну участь у проведенні ігрових програм та конкурсах, квестах та  концертах, у колективних справах загону. Наприклад, відкриття і закриття табірної зміни,  пошуки скарбів, «Полювання на мамонта», «Стежками казок», «Перлина Байдиківки», Бізнес-день, День рекордів, День симпатій, караоке, фестиваль «Крок до зірок», змагання «Козацькі розваги», інсценування пісні та інше.  Спортивних змагань  на будь-які вподобання це: змагання з футболу, стрітболу, баскетболу, волейболу, шаховий турнір, теніс.

Особливо відзначили свято Івана Купала: вранці – дівчата збирали квіти, плели віночки; після обіду – провели конкурс «Солодка парочка»; увечері весь табір знаходився біля водосховища: дорогою зустрічали їх лісні духи, а з води з’явився справжній Водяний; запускали віночки у воду, стрибали через вогнище, співали пісні. 

Діти з великим задоволенням відвідували гурток «Капітошка». А скільки емоцій викликало купання на водосховищі. І ввечері – дискотека. Навіть коли дощ заважав активному відпочинку, діти залюбки відвідували кінозал, брали участь в конкурсах на кращий макіяж, боді-арт, оригінальнішу зачіску.

         Кожний наступний день не був схожим на попередні й насичений новими враженнями, спілкуванням і зустрічами. Для кожної дитини «Байдиківка» відкрилася новою сторінкою у житті: хтось тут знайшов нових друзів, хтось відкрив у собі нові творчі здібності, хтось дізнався, що працювати це цікаво, хтось навчився не сумувати через поразку.

Враження від 1 табірної зміни 2018 були незабутніми, і пам’ять про них залишиться на довгі роки.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

ДЗОВ «Байдиківка»