Офіційний сайт міста Ізюм

295 переглядiв

Як в Ізюмі заклади освіти, культури та спорту підготувалися до нового навчального року

2

Протягом літніх канікул загальноосвітні заклади Ізюма належним чином підготувалися до нового 2018-2019 навчального року: проведено поточні ремонти класних кімнат, коридорів, навчальних приміщень, харчоблоків та інше.

Так, в Ізюмській гімназії №3 крім поточного, зроблений капітальний ремонт третього поверху. У туалетах закладу стіни та підлога облицьовані плиткою.

В ІЗОШ №4 за сучасними вимогами обладнаний кабінет хімії: нова мультимедійна сенсорна дошка, нові зручні парти та стільці зроблять навчання дітей комфортнішим та якіснішим. А у спортивній залі, на встановлені у минулому навчальному році енергозберігаючі вікна, натягнута захисна сітка, пофарбовані стіни, підлога.

Досить значний об’єм робіт був виконаний у ІЗОШ №5. Тут відремонтований гарячий цех харчоблоку (облицьований плиткою), шкільний вестибюль (сучасна штукатурка). Для першокласників відповідно до стандартів нової української школи класна кімната обладнана новими меблями, ігровими зонами, дидактичними матеріалами, комп’ютером. Крім того, незабаром у закладі запрацює перша в нашому місті медіатека.

Роботи фінансувалися з державного, обласного, місцевого бюджетів, спонсорських внесків та батьківських коштів.

Про те, які роботи проводились влітку в закладах культури і що планується зробити, розповіла начальник управління культури Олена Яснова. В цілому на ремонтні роботи закладів та їх підготовку до опалювального періоду витрачено 688,8 тис. грн. З них: 451,3 тис. грн. з місцевого бюджету, 140,5 тис. грн. – з обласного бюджету, 63,3 тис. грн. – кошти спеціального фонду, 33,7 тис. грн. – залучені позабюджетні кошти.

Ізюмська дитячо-юнацька спортивна школа імені В.В. Ткаченка теж відкрила свої двері спортсменам в новому навчальному році.

З метою забезпечення якісного та безпечного навчально-тренувального процесу силами технічного персоналу школи влітку 2018 року було проведено: косметичний ремонт (пофарбування стін, підлоги, стелі) у приміщеннях та спортивних залах, виконано ремонт електричної проводки на ФОК «Донець», проведено заміну трьох водомірних вузлів на об’єктах, закріплених за школою.

У спортивному корпусі по вул. Замостянській,31 частково замінено сантехніку в туалетах, двері у приміщеннях, оновлено медичний кабінет, проведено часткову заміну радіаторів системи опалення у фойє та роздягальні для дівчат, пофарбовано огорожу навколо території. На підготовку школи до нового навчального року витрачено близько 50 тисяч гривень. З місцевого бюджету виділено 100 тисяч гривень на ремонт даху будівлі Ізюмської ДЮСШ (вул. Замостянська,31) та спортивного комплексу «Локомотив». Підготовлена проектно-кошторисна документація, незабаром розпочнуться ремонтні роботи.

Тож міська влада разом з керівниками закладів освіти, спорту та культури подбали про те, аби дітям було зручно та комфортно здобувати знання, розвивати талант та займатись улюбленим видом спорту у новому навчальному році.