207 переглядiв

Як ведеться благоустрій міста

 1

КП «Благоустрій м.Ізюма» з настанням тепла почало інтенсивно наводити порядок у місті. Так, по вул. Заводській та частині вул. Київській було прибрано пісок та бруд, що накопичувались вздовж бордюр протягом кількох років. Через велику кількість ґрунтового бруду довелося задіяти 3 одиниці спецтехніки та два двірника, яких з початку цього року було закріплено “Благоустрієм” за залізничним мікрорайоном.  Після очищення 10 метрів бордюру було вивезено на смітник 10 КамАЗів бруду. Роботи продовжуватимуться й надалі. Наступні вулиці — Київська та Пролетарська.

Також наразі відбувається відновлення та встановлення дорожніх знаків по місту. Вже встановлено 12 знаків разом з металевими опорами та кріпленнями вартістю 5 тис. грн. Очікується встановлення, оновлення зламаних або вигорілих знаків на загальну суму 200 тис.  Ці кошти виділено з міського бюджету за ініціативи керівництва міста.

Працівники “Благоустрію” продовжують встановлювати й вуличне освітлення. Станом на 18 червня вже освітлено 34 вулиці, покладено 6200 м проводу, встановлено 200 енергозберігальних ліхтарів. Цього тижня закінчили роботи на вул. Північній та вул. Матросовій.

Як зазначив директор підприємства Юрій Бриль, такі масштабні роботи з благоустрою міста проводитимуться постійно згідно плану та заяв громадян.  Про хід виконання та результати буде повідомлятись на офіційному сайті м.Ізюма та у ЗМІ.

 

Електронна платформа Громадський бюджет