410 переглядiв

Юлія Світлична ознайомилася з ходом ремонтних робіт в Ізюмській ЦМЛ

IMG_0446

У п’ятницю, 08 грудня 2017 року, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична з робочою поїздкою відвідала Ізюм та ознайомилася з ходом ремонтних робіт в Ізюмській центральній міській лікарні.

На ремонт Ізюмської ЦМЛ, в рамках співфінансування з державного і місцевого бюджетів,  цього року було виділено 30 млн. грн. На даний момент у закладі завершують роботи з реконструкції даху (плаский дах змінюють шатровим), вже утеплили стіни та замінили вікна на енергоощадні. Також замінено системи опалення, водопостачання та водовідведення, пожежний водогін. Завершують внутрішні ремонтні роботи в приміщеннях 4-го поверху, ремонт триває на 2-му поверсі та в вестибюлі лікарні.

Ізюмська лікарня надає допомогу не лише мешканцям району. Через неї пройшла велика кількість військових та внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей. За роки проведення АТО тут прооперували 284 військових. При цьому умови в лікарні були жахливими: вона не бачила жодного капітального ремонту з 1985 року, коли її побудували. Тому в 2016 році прийняли рішення щодо капітального відновлення закладу.

Також завдяки підтримці обласної влади лікарня отримала нове медичне обладнання – апарат УЗД, мамограф, рентген-апаратуру, кардіографи та інше.

До кінця року планується завершити реконструкцію двох поверхів лікарні, ще два приведуть до ладу наступного року та впорядкують прилеглу територію.

http://kharkivoda.gov.ua/36/90068