Офіційний сайт міста Ізюм

285 переглядiв

Юлія Світлична привітала жителів Ізюма з днем народження  міста та пообіцяла басейн через два роки

1

Під час робочої поїздки до міста Ізюм  голова ХОДА Юлія Світлична завітала на святкування Дня народження міста.

Під час візиту керівник області зустрілась з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком,  поспілкувалась з громадськістю, ознайомилася з ходом ремонтних робіт у центральній міській лікарні та з планами щодо проведення ремонтів і реконструкцій на інших об’єктах інфраструктури.

На зустрічі Юлії Олександрівні були поставлені питання щодо будівництва басейну в нашому місті, створення госпітального округу з центром в Ізюмі та продовження дії програми “Доступні ліки”. На що керівник області відзначила, що розвитку міста Ізюм  керівництво ХОДА приділяє велику увагу. Та головне при цьому — підтримка громади та спільний діалог між нею та місцевою владою. І всі ці питання буде поступово вирішено.

На завершення робочої поїздки губернатор Харківщини відвідала святковий захід з нагоди 337-ї річниці з дня заснування міста.

«Вітаю вас з Днем народження вашого міста! Жодна область в Україні не має такої ізюминки, тільки Харківська. У 2014 році ви стали форпостом усієї України та показали характер та своє бажання жити в мирній країні, що розвивається. І ви вистояли», – сказала Юлія Світлична у своєму вітальному зверненні до ізюмчан.         

«Цього року ми завершимо ремонт у міській лікарні та розпочнемо ремонт в інфекційному та пологовому відділеннях, – повідомила Юлія Світлична. – Будемо реалізовувати низку проектів – реконструювати дитячі садочки, школи, водопроводи, оновимо освітлення. Також обговорили можливість будівництва басейну. Цього року зробимо технічну документацію, а наступного року почнемо будівництво. Я буду підтримувати Ізюм так, як робила це два останні роки!».

Під час свята вона також вручила діячам міста почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації.