120 переглядiв

Юні боксери Ізюма мають змогу тренуватися у надсучасній залі

ISO04908

18 вересня в нашому місті по проспекту Незалежності,49 урочисто відкрито спеціалізовану залу боксу дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В.Ткаченка. Ідея та ініціатива створення такого спортивного центру належить Ізюмському міському голові Валерію Марченку. Розуміючи, що фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, до того ж, враховуючи постійно зростаючу кількість охочих займатися боксом та іншими видами єдиноборств, очільником міста було прийнято рішення про створення сучасних умов для тренувань юних спортсменів. Тож відтепер діти мають зможуть займатися у просторому, комфортному, облаштованому приміщенні, а не ютилися в тісних, сирих підвалах, позбавлених свіжого повітря та сонця.
На відкриття нового спортивного об’єкту завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Володимир Мацокін, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник.
Звертаючись до присутніх Валерій Віталійович побажав вихованцям закладу успіхів та підкреслив, що в такому залі неодмінно будуть народжуватись нові майбутні «королі рингу». «Ми ретельно вивчали, неодноразово консультувались із тренерами та спеціалістами щодо потреб, обладнання та інвентарю, потрібного для якісних та результативних тренувань боксерів. Врахували всі їх зауваження та пропозиції. І тепер маємо в нашому місті спортивний об’єкт, якому можуть позаздрити інші міста та райони області. Надалі будемо продовжувати підсилювати спортивну базу та імідж Ізюма на різних змаганнях», – зазначив міський голова.
«Для фізичної підготовки спортсменів та тренувань у цьому залі створені необхідні умови. Спортивний об’єкт облаштований ідеально – все для занять боксом та іншими видами єдиноборств і нічого зайвого», – стверджує начальник управління молоді спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник.
Слова подяки Ізюмському міському голові Валерію Марченку висловили і батьки юних спортсменів. «Приємно бачити, коли тренування проходять у комфортних умовах. Діти мріяли про це багато років. І нарешті їхні бажання здійснилися», – говорять Дмитро Крамарь та Валентина Голік.
Зазначимо, що двоповерхове приміщення площею 700 квадратних метрів капітально відремонтовано за кошти місцевого бюджету. На це було виділено майже 6 млн. грн. Тут встановлено новий сучасний ринг, необхідне знаряддя для підготовки боксерів, облаштовано тренерські кімнати, роздягальні, санвузли та душові. Відтепер тренери та вихованці мають змогу проводити тренування повноцінно, відпрацьовуючи навички у комфортних і зручних умовах та з новеньким професійним спортінвентарем. У показових виступах, які продемонстрували присутнім юні боксери, присутні змогли побачити та оцінити всі переваги нового рингу та спортивного приладдя.
Тож сподіваємося, що із цієї зали вийде ще не один боксер-чемпіон, який прославить рідний Ізюм. Бажаємо тренерам і юним спортсменам успіхів, безмежного натхнення та наполегливості.

Електронна платформа Громадський бюджет