383 переглядiв

З Бразилії додому: В Ізюмі зустріли паралімпійця Олександра Єзика

Квіти, повітряні кульки, плакати, сльози хвилювання — за півгодини до приїзду потяга з Києва  на залізничному вокзалі, зранку 24 вересня, з нетерпінням чекали на спортсмена рідні, друзі, колеги та вболівальники. Серед зустрічаючих – батько паралімпійця та дружина з сином. Дружина не стримує сліз радості від повернення чоловіка з далека, Артемка чекає на татуся та на подарунок, батько – пишається силою волі та досягненнями свого сина.

відеорепортаж

“Олександр Єзик гідно виступив на змаганнях в Ріо-де-Жанейро, ми пишаємось ним”, – розповідає тенісист-любитель Сергій Лубченко в очікуванні на Олександра. А також дякує міській владі за фінансову підтримку спортсмена.

І ось поїзд прибуває, на пероні — метушня, кілька хвилин і Олександр Єзик вже радо вітається з рідними та друзями.

Паралімпієць поділився враженнями від поїздки:”На жаль, мені не вдалось зайняти призове місце, але наша українська команда,  здобувши 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових нагород, посіла третє загальнокомандне місце, поступившись Китаю та Великобританії.  Кілька днів відпочину і буду готуватись до Олімпіади 2020, яка пройде у Пекині. Дякую усім за неймовірно теплу зустріч і підтримку, яку я відчував постійно і особливо в Ріо. ”

Нагадаємо,  XV літні Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро для спортсменів з обмеженими можливостями зі всього світу  тривали з 7 по 18 вересня. У складі збірної України –  ізюмчанин, багаторазовий Чемпіон України з настільного тенісу,  учасник та призер чемпіонату Європи, учасник чемпіонату світу, переможець  та призер  міжнародних рейтингових турнірів з настільного тенісу Олександр Єзик.  Він та його партнер з Івано-Франківська– перші в історії українського настільного тенісу спортсмени-візочники, які вибороли ліцензію на участь в Паралімпіаді. Українські паралімпійці на Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро завоювали рекордну кількість медалей – 117.  Таким чином наша країна вперше потрапила у трійку кращих у медальному заліку.