Офіційний сайт міста Ізюм

404 переглядiв

З робочим візитом Ізюм відвідав заступник голови ХОДА

 MVT00837

З робочим візитом Ізюм відвідав заступник голови ХОДА

У рамках робочої поїздки  заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Романович Данієлян  у супроводі Ізюмського міського голови Валерія Марченка та його заступника Костянтина Петрова відвідав Центр надання адміністративних послуг та ІЗОШ №5.

Так, в ЦНАПі Вадим Романович та керівництво міста ознайомились з ходом виконання ремонтних робіт, які вже майже завершено. Наразі проводяться роботи по облаштуванню комунікаційних мереж та офісної техніки. Заступник голови  області поцікавився також переліком послуг, які надаються в центрі, системою електронної черги,  процесом установки робочої станції для оформлення ID- карток та біометричних паспортів.

Слід зазначити, активну участь у створенні нового Центру надання адміністративних послуг у місті Ізюм у 2018 році взяли партнери:

  • відповідно до проекту “Спеціальна ініціатива Україна” напрямку “Підтримка територіальних громад України у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб” , німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”;
  • в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародна організація права розвитку (IDLO);
  • департамент конкурентоспроможності регіону ХОДА.

 Далі вирушили до Ізюмської ЗОШ №5. Адже саме того дня в закладі було заплановано відкриття нової медіатеки в межах виконання Програми «Новий освітній простір Харківщини». Гостей радо зустріли педагогічний колектив та учні, які підготували виставку саморобних ялинок. Після чого відбулось урочисте відкриття нової сучасної бібліотеки – медіатеки,  де відтепер дітям можна не тільки отримати нові знання, а й відпочити, поспілкуватися і погратися. Також, медіатека допоможе дітям з особливими потребами розвиватися на одному рівні з іншими. Допоможуть їм у цьому сучасний бібліотекар – медіатекар і все, що є в приміщенні, – учбова і розважальна література, дивани та пуфики, ноутбуки, підключені до інтернету, мультимедійний проектор з електронною шкільною дошкою та дружня атмосфера. 

Вадим Данієлян щиро привітав присутніх з такою визначною подією та відзначив, що це – ще один  результат плідної співпраці обласної та міської влади.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко теж привітав усіх та подякував голові ХОДА, заступнику голови Вадиму Данієляну за підтримку таких ініціатив.

Також Вадим Данієлян побував на засіданні сесії Ізюмської міської ради, після чого традиційно провів особистий  прийом громадян. Питання, з якими звернулись ізюмчани, були різноманітні. Це і ремонт в колишній дитячий поліклініці, де будуть приймати пацієнтів Залізничного мікрорайону, і комп’ютерний клас для гімназії №1, і скейт-парк та роллердром у центральному парку.

Так, до Вадима Романовича звернулись за допомогою у вирішенні питання в отриманні нашим містом  фінансової підтримки з боку Харківської обласної адміністрації на проведення внутрішнього ремонту приміщення амбулаторії сімейної медицини по вул. Залізничній, а також для забезпечення даної амбулаторії необхідним оснащенням, обладнанням та технікою.

Звернулись і батьки гімназії №1 з проханням відкрити новий комп’ютерний клас для розвитку інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення в умовах нової української школи.

У 2019 році заплановано реконструкція Центрального парку міста Ізюм. З метою урізноманітнення проведення спортивних заходів, залучення населення до здорового способу життя важливим та необхідним у модернізації Центрального парку є створення сучасного скейт – парку та роллердрому під відкритим небом.  Наявність майданчику для екстремальних видів спорту, які наразі дуже популярні серед молоді, необхідна для його розвитку і поширенню в місті, тренування молоді, проведення спортивних занять, змагань для дітей і дорослих. Тому громадський активіст від імені молоді міста звернувся до заступника голови ХОДА з проханням допомогти у вирішенні цього питання.

Вадим Данієлян, вислухавши усі пропозиції та прохання ізюмчан, пообіцяв обговорити їх з головою ХОДА Юлією Світличною та в межах можливостей підтримати ініціативи громади нашого міста.

Слід зазначити, що це вже третій робочий візит Романа Данієляна до нашого міста з моменту його призначення влітку цього року.