Офіційний сайт міста Ізюм

357 переглядiв

З робочим візитом Ізюм знову відвідав заступник голови ХОДА Вадим Данієлян

IMG_4136 Наприкінці липня новопризначений заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян вперше з робочим візитом побував у нашому місті. І ось на початку осені, 5 вересня, посадовець знову завітав до Ізюма.

У рамках робочої поїздки Вадим Романович у супроводі Ізюмського міського голови Валерія Марченка та заступника міського голови Михайла Іщука ознайомився із ходом виконання ремонтних робіт по реконструкції нежитлової будівлі, що розташована по проспекту Незалежності,65, під гуртожиток коридорного типу. Ці роботи проводяться в рамках програми «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» за підтримки уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW та Українського фонду соціальних інвестицій за дорученням Міністерства соціальної політики України. Станом на на 1 вересня 2018 року тут встановлено вхідні двері, вікна, теплова рамка, відремонтований дах, проведено внутрішнє перепланування приміщення. Також тривають роботи по влаштуванню електромережі, внутрішнього оздоблення приміщення, утеплення цоколю та фасадів. Планується надати житло майже 70 особам з числа внутрішньо переміщених осіб.

Далі заступник голови ХОДА побував на пішохідному мосту через річку Сіверський Донець, де продовжуються ремонтні роботи по реконструкції споруди. Як повідомив представник підрядника ТОВ “Українські технології будівництва”, наразі тривають роботи з посилення несучих конструкцій додатковими металевими балками, проводиться піскоструйна обробка металевих поверхонь мосту, їх ґрунтовка та покраска. Вже відновлено пандуси з обох боків, змонтовані металеві каркаси під лавочки та навіси, повністю замінено дерев’яний настил мосту дубовим брусом. Роботи планується завершити у жовтні цього року.

Вадим Романович також завітав до дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №6 управління освіти Ізюмської міської ради. Як повідомили посадовця начальник управління освіти Олексій Безкоровайний та завідувач закладу Лариса Глуходід, за підтримки уряду Німеччини через Товариство міжнародного співробітництва GIZ в рамках проекту по капітальному ремонту з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективністі у дитсадку заміні дерев’яні вікна на енергозберігаючі, виконано роботи по ремонту покрівлі, утепленню фасаду. Наразі тривають роботи по встановленню зовнішніх дверей та роботи по облаштуванню внутрішніх відкосів. За кошти місцевого бюджету у закладі планується ремонт харчоблоку: облицювання керамічною плиткою підлоги та стін, заміна електропроводки, ремонт покрівлі.

Наостанок Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян. Жителі Ізюма зверталися переважно за допомогою у вирішенні питань соціальної сфери: заміна системи опалення в дошкільному навчальному закладі №6, придбання у міський територіальний центр електрокоси для надання комунально-господарських послуг та тренажерів для профілактики й відновлення активності функцій опорно-рухового апарату, будівництво на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Донець» басейну. Питання, що були озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.