Офіційний сайт міста Ізюм

163 переглядiв

Залізничник запрошує!

IMG_1485

       В четвер, 28 вересня у Палаці молоді та підлітків «Залізничник» відбувся святковий концерт з нагоди Дня відкритих дверей.

       Усі колективи Палацу представили глядачам свої найкращі номери. Метою такого концерту стало  знайомство глядачів із творчими колективами Палацу, аби кожен бажаючий знайшов собі заняття по душі.

       Отже, для тих, хто мріє навчатись хореографії – у Палаці є кілька чудових колективів: Зразковий аматорський хореографічний колектив «Імідж-клас», Студія танцю «Тріумф» та Студія сучасного танцю «Ритм Денс».

       Для тих, хто бажає розвинути свої вокальні таланти у Палаці є Народний аматорський вокальний колектив «М-Стиль». Цирковому мистецтву навчають у Народному художньому колективі естрадно-циркового мистецтва «Чудесники». А для бажаючих знатися на моді, красі та стилі, в Палаці є Студія стилю та краси «Імперія грації».

       Крім навчання мистецтву, Палац молоді та Підлітків «Залізничник» – це дружня родина талановитих і приємних людей, котрі згуртовано працюють для  організації чудових заходів як у Палаці, так і в місті Ізюм.

 

Управління культури Ізюмської міської ради