Офіційний сайт міста Ізюм

195 переглядiв

Запрошуємо ізюмську молодь взяти участь у проекті «Українсько-Польські обміни»

 флаг

       Громадською організацією «Добросвіт» буде реалізований проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

       Мета проекту – розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня  участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молоді та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжної роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

       Проект буде проходити з 03 по 08 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участі представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій. Робоча мова проекту – англійська.

       Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу ngo.dobrosvit@gmail.com  з поміткою «Українсько-Польські обміни». Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

       З питань щодо організації та проведення заходу звертатись до координатора проекту Марії Теслюк (тел: +38 099 123 61 16, e-mail: ngo.dobrosvit@gmail.com).

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради