111 переглядiв

Запрошуємо на легкоатлетичний пробіг до Дня фізичної культури і спорту!

Пробіг 2020

Пробігти крос – це серйозний виклик. А ще – це неймовірна бігова пригода, яка має всі шанси змінити життя на краще. А що пробіг для вас? Нездійсненна мрія? Випробування ваших можливостей? Виклик? Пригода? Аби визначитись, запрошуємо мешканців Ізюмської міської ОТГ взяти участь в загальноміському легкоатлетичному пробігу «Izyum Run», присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.
Тож аматор або професіонал, кожен бажаючий житель нашої громади, кому виповнилося 18 років, зможе випробувати свої можливості на відповідній дистанції 5000 м. Для цього необхідно зареєструватись у день свята, 12 вересня 2020 року, на Центральній площі Ізюма з 08:00 до 09:25 год. Старт о 9:30.
Допуск учасників до змагань здійснюється за наявності документів, що надаються до Мандатної комісії при отриманні стартового номера учасника. Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників на дистанції 5000 м).
Дистанція починається біля будівлі міської поліклініки, далі по вул. Покровській до МБТІ, пров. Соборному, перехрестя на вул. Соборній, вул. Першотравневій, вул. Харківській, вул. Покровській та фініш біля центральної сцени.
Партнери заходу SPA & Fitness «Мавр» та Фітнес-центр «Ягуар»
Не пропустіть! Загальноміський легкоатлетичний пробіг!
Ми за здорову націю. А ви?

Електронна платформа Громадський бюджет